С Ботевска воля, с Ботевски дух!

ФК ЦСКА 1948 (София) vs ЦСКА (София)

2022/2023 - efbet Лига

ФК ЦСКА 1948 (София)
0 - 1
ЦСКА (София)
Full Time

Стадион

Бистрица

zh.k. Gradini Bistritsa, Bistritsa, Pancharevo, Sofia City, Sofia-City, 1444, Bulgaria