С Ботевска воля, с Ботевски дух!

Школата

5 победи за формациите от школата през уикенда

5 победи за формациите от школата през уикенда

4 май (четвъртък) Младша възраст Локомотив Мз – БОТЕВ 2:4 6 май (събота) Набор 2010, Футбол 11 ДФК Видин – БОТЕВ 0:1 Набор 2012, Футбол 7 БОТЕВ 1 – Лом 6:2 Набор 2013, Футбол 7 БОТЕВ 2 – Бяла слатина 3:0 Набор 2014, Футбол 5 БОТЕВ – Лом 4:3 7 май (неделя) Набор 2011, Футбол 9 Монолит…

Програмата на нашите отбори от школата

Програмата на нашите отбори от школата

4 май (четвъртък) Младша възраст 17:00 часа – Локомотив Мз – БОТЕВ (в Мездра) 6 май (събота) Набор 2010, Футбол 11 11:00 часа – ДФК Видин – БОТЕВ (в Дреновец) Набор 2012, Футбол 7 11:30 часа – БОТЕВ 1 – Лом (в Лом) Набор 2013, Футбол 7 12:30 часа – БОТЕВ 2 – Бяла слатина…

7 победи и 1 реми в мачовете на подрастващите

7 победи и 1 реми в мачовете на подрастващите

27 април (четвъртък) Младша възраст БОТЕВ – Бдин 4:1 29 април (събота) Набор 2010, Футбол 11 БОТЕВ – Прециз 10:0 Набор 2012, Футбол 7 БОТЕВ 1 – Ком 0:0 Набор 2013, Футбол 7 БОТЕВ 2 – Радецки 6:4 Набор 2014, Футбол 5 БОТЕВ – Ком 8:0 30 април (неделя) Набор 2008/09, деца БОТЕВ – Монолит 6:1…

Всички формации в школата играят домакински мачове – програмата

Всички формации в школата играят домакински мачове – програмата

Всички мачове при подрастващите този уикенд ще се играят във Враца. Вижте пълната програма на формациите ни в детско-юношеската школа. 27 април (четвъртък) Младша възраст 16:00 часа – БОТЕВ – Бдин (във Враца) 29 април (събота) Набор 2010, Футбол 11 15:30 часа – БОТЕВ – Прециз (във Враца) Набор 2012, Футбол 7 12:30 часа –…

Резултати от мачовете в школата

Резултати от мачовете в школата

20 април, четвъртък Младша възраст БОТЕВ – Ком – 8:1 Набор 2010, Футбол 11 ДФК Видин – БОТЕВ – 0:8 22 април, събота Набор 2010, Футбол 11 Локомотив Мездра – БОТЕВ – 4:2 Набор 2012, Футбол 7 Монтана 1 – БОТЕВ 1 – 4:3 Набор 2013, Футбол 7 БОТЕВ 2 – Атлетик – 11:0 Набор…

Програма на ДЮШ на Ботев – 20-23 април

Програма на ДЮШ на Ботев – 20-23 април

20 април, четвъртък Младша възраст 16:00 часа – БОТЕВ – Ком (във Враца) Набор 2010, Футбол 11 11:00 часа – ДФК Видин – БОТЕВ (в Дреновец) 22 април, събота Набор 2010, Футбол 11 10:30 часа – Локомотив Мездра – БОТЕВ (в Мездра) Набор 2012, Футбол 7 09:30 часа – Монтана 1 – БОТЕВ 1 (в…

Мачовете при подрастващите

Мачовете при подрастващите

14.04. (петък) Набор 2012, Футбол 7 10:30 часа – БОТЕВ 1 – Монтана 2 (в Монтана) Набор 2013, Футбол 7 09:30 часа – Локомотив Мездра – БОТЕВ 2 (в Монтана) Набор 2014, Футбол 5 10:30 часа – БОТЕВ – Монтана 2 (в Монтана)

Резултати от мачовете при подрастващите

Резултати от мачовете при подрастващите

6 април (четвъртък) Набор 2006/07 – Младша възраст Ком Берковица – БОТЕВ – 1:6 8 април (събота) Набор 2010 – Футбол 11 Атлетик – БОТЕВ – отложен Набор 2012 – Футбол 7 БОТЕВ 1 – БОТЕВ 2 – 6:1 Набор 2014 – Футбол 5 БОТЕВ – Атлетик 2 – 16:2 9 април (неделя) Набор 2008/09…

Набор 2011 ще участва на детски турнир в Трявна

Набор 2011 ще участва на детски турнир в Трявна

Формацията набор 2011 на Ботев ще се включи в традиционния детски футболен турнир в Трявна, който ще се проведе в периода 8-11 април. Воденият от Лукан Луканов отбор се падна в група А заедно с отборите на Етър Велико Търново 1, Звезденбург Бургас и Дунав Русе. На 9 април (неделя) от 10:15 часа в Плачковци…

1 2 3 4 5 11