С Ботевска воля, с Ботевски дух!

Школата

Резултати и програма на формациите от школата

Резултати и програма на формациите от школата

РЕЗУЛТАТИ 18 ноември (събота) Набор 2009/10, Деца БОТЕВ – Павликени – отложен Набор 2011 БОТЕВ – Чаврад Бяла Слатина – 9:0 Момичета БОТЕВ – Чардафон 1919 – 3:2 БОТЕВ – Севлиево Лейдис – 2:4 19 ноември (неделя) Набор 2012  ДФК Видин – БОТЕВ – 1:0 Северозападна Трета лига Локомотив Мездра – БОТЕВ – 1:0 ПРОГРАМА…

Резултати и програма на формациите в школата

Резултати и програма на формациите в школата

РЕЗУЛТАТИ 7 ноември (вторник) Набор 2009/2010, Деца БОТЕВ – Севлиево – 3:1 11 ноември (събота) Набор 2009/2010, Деца Янтра 2019 – БОТЕВ – 0:0 Набор 2015/16, Футбол 5 БОТЕВ 2 – БОТЕВ 1 – 4:3 Набор 2014/14, Футбол 7 БОТЕВ 2 – БОТЕВ 1 – 0:3 Набор 2011, Футбол 11 Монтана – БОТЕВ 2:2 Северозападна…

Резултати и програма на формациите от школата на Ботев

Резултати и програма на формациите от школата на Ботев

РЕЗУЛТАТИ 3 ноември (петък) Северозападна Трета Лига Левски – БОТЕВ 2 – 1:1 4 ноември (събота) Набор 2016, Футбол 5 БОТЕВ 2 – Локомотив Мездра – 4:6 Набор 2015, Футбол 5 БОТЕВ 1 – Радецки 2 – 20:0 Набор 2013, Футбол 7 БОТЕВ 1 – Радецки 2 – 14:0 Набор 2014, Футбол 7 БОТЕВ 2…

Резултати и програма на отборите в школата

Резултати и програма на отборите в школата

РЕЗУЛТАТИ 27 октомври (събота) Северозападна Трета Лига БОТЕВ 2 – Дунав Лом 0:2 28 октомври (неделя) Набор 2013, Футбол 7 БОТЕВ 1  – Атлетик 21:1 Набор 2014, Футбол 7 БОТЕВ 2 – Радецки 2 13:0 Набор 2015, Футбол 5 БОТЕВ 1 – Атлетик 8:0 Набор 2016, Футбол 5 БОТЕВ 2 – Радецки 2 16:2 31…

Резултати и програма на отборите в школата

Резултати и програма на отборите в школата

РЕЗУЛТАТИ 21 октомври (събота) Набор 2009/2010, деца 13:00 – Локомотив Горна Оряховица – БОТЕВ 3:0 Набор 2011, Футбол 11 10:30 – Чавдар Бяла Слатина – БОТЕВ 1:6 Набор 2013, Футбол 7 11:30 – БОТЕВ 1 – Чавдар Бяла Слатина 2:1 Набор 2014, Футбол 7 10:30 – БОТЕВ 2 – Атлетик 6:1 Набор 2015, Футбол 5…

Резултати и програма – Академия Ботев Враца

Резултати и програма – Академия Ботев Враца

РЕЗУЛТАТИ 11 октомври (сряда) Набор 2006, Купа на БФС БОТЕВ – Левски София 1:0 12 октомври (четвъртък) Набор 2010, Купа на БФС Спартак Плевен – БОТЕВ 3:5 14 октомври (събота) Набор 2011, Футбол 11 БОТЕВ – Монтана 2:0 Набор 2013, Футбол 7 БОТЕВ 1 – Радецки 1 20:0 Набор 2014, Футбол 7 БОТЕВ – Чавдар…

Академия Ботев Враца – резултати и програма

Академия Ботев Враца – резултати и програма

РЕЗУЛТАТИ ОТ МАЧОВЕТЕ НА ПОДРАСТВАЩИТЕ 4 октомври (сряда) Набор 2006, Купа на БФС Левски София – БОТЕВ 4:1 5 октомври (четвъртък) Набор 2010, Купа на БФС БОТЕВ – Спартак Плевен 3:0 7 октомври (събота) Набор 2015/16, Футбол 5 БОТЕВ 2 – Радецки 1 – 8:5 БОТЕВ 1 – Оряхово 0:1 Набор 2013/14, Футбол 7 БОТЕВ…

Академия Ботев – резултати и програма

Академия Ботев – резултати и програма

РЕЗУЛТАТИ 26 септември (вторник) Набор 2006, Купа на БФС БОТЕВ – Монтана 5:3 28 септември (четвъртък) Набор 2010, Купа на БФС Локомотив Мездра – БОТЕВ 2:3 30 септември (събота) Набор 2009/10 Спартак Плевен – БОТЕВ – отложен Набор 2015/2016 – Футбол 5 БОТЕВ 2 – Оряхово 7:1 БОТЕВ 1 – Локомотив Мездра 1:2 Набор 2013/2014…

Резултати и програма на мачовете в школата

Резултати и програма на мачовете в школата

ПРОГРАМА 30 септември (събота) Набор 2009/2010 13:00 часа – Спартак Плевен – БОТЕВ Набор 2015/2016 – Футбол 5 11:30 часа – БОТЕВ 2 – Оряхово (в Козлодуй) 12:30 часа – БОТЕВ 1 – Локомотив Мездра (в Козлодуй) Набор 2013/2014 – Футбол 7 11:30 часа – БОТЕВ 1 – Локомотив Мездра (в Козлодуй) 12:30 часа –…

Програма за мачовете на ДЮШ

Програма за мачовете на ДЮШ

21 септември (четвъртък) Набор 2007/08, младша възраст 13:00 часа – БОТЕВ – Академик Свищов 23 септември (събота) Набор 2009/2010, деца 13:00 часа – БОТЕВ – Литекс Северозападна Трета лига 17:00 часа – БОТЕВ – Павликени 24 септември (неделя) Набор 2007/08, младша възраст Локомотив Дряново – БОТЕВ Областна група 17:00 часа – БОТЕВ 3 – Бутан…

1 2 3 11